Notice: fwrite(): write of 161 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/seel/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/seel/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Notice: fwrite(): write of 208 bytes failed with errno=122 Disk quota exceeded in /home/seel/public_html/system/library/cache/file.php on line 53 O nás
Menu
Your Cart
Seel.cz Prodej a servis ELEKTRO

O nás

Jsme firma, která na českém trhu s elektronikou funguje už téměř třicet let. Jakožto oficiální zástupci sítě PLANEO Elektro nabízíme k prodeji nejenom všeobecně známé značky elektrospotřebičů, ale například i méně dostupné značky jako jsou Miele a Liebherr. Fungujeme zároveň i jako Top partner společnosti Skylink, zabývající se satelitními platformami.
Nedávno jsme navázali spolupráci s přepravními společnostmi PPL a Zásilkovna a můžeme tak zákazníkům nabídnout také příjem a výdej zásilek na našich prodejnách.
Díky široké nabídce, dlouholetým zkušenostem a vyškolenému personálu jsme schopni zajistit instalaci a servis elektrospotřebičů zakoupených na našich prodejnách, stejně jako instalaci a servis anténní a satelitní techniky, včetně rozvodů.
Používáme cookies abychom mohli zlepšovat své služby. Setrváním na webu souhlasíte s používáním. Přejeme příjemný nákup.